10 úžasných vision boardů

Vision board si vykládám jako vizuální reprezentaci životních hodnot, cílů a návyků. Jeho smyslem je udržet vaši pozornost a neustále si připomínat proč to všechno dělám. Výzkumy jasně ukazují, že když máte výsledek „stále na očích“, tak je mnohem pravděpodobnější, že cíle dosáhnete.

Zde uvádím výběr 10 nástěnek, které upoutali moji pozornost:

1.

visionboard5

Z této nástěnky mě hned zaujala ryba vyskakující z akvária a slogan „Být vůdce„. Velice motivující je také slogan „Život není o hledání sama sebe. Život je o vytváření sama sebe.“ … slogany a motta: „Ambice„, „Svoboda„, „Být vděčný„.  V černém poli v levo „Pokud je to pro vás důležité, hledejte cestu. Pokud ne, najděte omluvu.“ („If it is important to you, you will find a way. If not you´ll find an execuse.“). V levém dolním rohu je moc pěkný slogan „Stárnutí není pro slabochy“ („Growing Old Is Not For Sissies“). V pravém horním rohu slogan „Dobré věci přichází k těm, kteří čekají. Dobré věci přichází k těm, kteří pracují a nikdy se nevzdají.

zdroj: http://activerain.trulia.com/

2.

vision-board-2014-crossfit-round-rock

Nástěnka mě připomíná dobré návky a hodnoty  „Zjednodušuj„, „Prostě to udělej.“ , „Studuj„, „Rodina„, „Usmívej se„, „Láska„, „Sport„. Pěkné je motto „Život nemusí být perfektní, aby byl báječný.“ („Live does not have to be perfect to be wonderful.“).

zdroj: www.psychologyformarketers.com

3.

how-to-make-a-vision-board

Jeden z mých nejoblíbenějších vison boardů. Autorem je Stefan Pylarinos. Při pohledu na jeho nástěnku upoutá luxusní dům, auta, lodě, moře a pláž. A uprostřed fotografie Anthony Robbins, jeden z největších motivátivačních řečníků na světě. Dole pěkný slogan „Don’t forget to pray today, because God didn’t forget to wake you  up this morning.“ (Nezapomeňte se pomodlit, protože bůh vás nezapomněl ráno probudit.) a vedle v dolním rohu motto „Prozkoumat, Sen, Objevit.“.

zdroj:  www.projectlifemastery.com

4.

vision-board-2013

zdroj: www.pinterest.com

5.

vision board

zdroj: www.soulschoolonline.com

6.

vision-board-source

zdroj: www.glogster.com

7.

vision-board-22

zdroj: www.destinationsatori.com

8.

fullsizerender

zdroj: www.365til30.com

9.

nettiodesigns_OLW-Mar_2

zdroj: www.nettiodesigns.com

10.

vision_bosboard

zdroj: williamthemogul.wordpress.com

Komentáře