Nápady pasivního příjmu vyžadující investici peněz

  1. Síťový marketing – První pasivní příjmová myšlenka, která vyžaduje čas, je síťový marketing. Můžete se připojit k Amway nebo jinému víceúrovňovému marketingu a generovat spoustu peněz za toto období.
  2. Vytvoření blogu – Další pasivní generace příjmů myšlenka je vytvořit blog a prodat prostor pro reklamu. Je to velmi dobrý způsob, jak generovat nepřetržitý příjem. Můžete získat 1000 až 5000 dolarů za měsíc z blogu.
  3. Prodáváme elektronickou knihu online – pokud jste v písemné formě, můžete vytvořit vlastní e-knihu na několika tématech a začít ji prodávat online.
  4. Spustit video kanál – Youtube Video kanál je další pasivní myšlenka generace příjmů. V této myšlence musíte vytvořit a nahrát jedinečná videa na youtube. Budete platit reklamní podíl na těchto videích. Lidé vydělávají z videokanály 1000 až 10000 dolarů.
  5. Vytvoření aplikace nebo hry – Pokud máte dovednosti, můžete vytvořit aplikaci nebo hru a prodávat ji online pro generování příjmů. Existuje mnoho lidí, kteří pravidelně vydělávají prodejem aplikací a hry.
  6. Pojišťovací agent – Pokud jste v prodeji dobře, můžete se stát pojišťovacím agentem. Potřebujete prodat Pojištění a na základě vašeho prodeje vám bude uhrazena provize.
  7. Affiliate marketing – affiliate marketing je další pasivní příjmová generace nápad. V této myšlence musíte produkt doporučit ostatním. Pokud někdo zakoupí produkt prostřednictvím vás, dostanete provizi.
  8. Prodáváme fotografie online – pokud jste dobří při fotografování, můžete prodávat fotografie online a vytvářet velmi dobré příjmy. Existuje mnoho společností, které hledají jedinečné fotografie pro reklamu.
  9. Vytvořte svou píseň nebo hudbu – Další pasivní příjmová generace vytváří vlastní hudbu nebo písničku a prodává ji online. Z tohoto typu práce můžete vytvářet pravidelné příjmy.
  10. Online kurz nebo výukový program – Pokud jste odborníkem v nějakém oboru, můžete vytvořit online kurz nebo tutoriál a prodat ho online pro generování pasivních příjmů.