Nápady pasivního příjmu vyžadující čas

  1. Peer 2 Peer Lending – První pasivní příjmová myšlenka je peer 2 peer lending. Můžete půjčit své peníze navíc někomu jinému a využít úrokové výnosy. Existuje několik portálů pro půjčování P2P dostupných online. Tento nápad vyžaduje mnoho investic.
  2. Příjem z dividend – Druhým pasivním příjmem je dividenda. V této myšlence musíte investovat své peníze na akciový trh. Musíte vybrat vysokou dividendu platit zásadně silné akcie pro investice.
  3. Pronájem příjmu z nemovitosti – Pokud máte spoustu peněz, můžete si koupit nemovitost a dát ji na pronájem. Bude generovat pravidelné výnosy z pronájmu za vás.
  4. Koupit a půjčit drahé zařízení – Dalším nápadem je koupit a pronajmout drahé vybavení. Zařízení by mohlo být stavební zařízení, nákladná kamera nebo cokoli jiného.
  5. Vytvoření podnikového systému s konceptem franšízy – Můžete dokonce generovat pasivní příjem vytvářením podnikového systému s konceptem franšízy. Jedním z takových příkladů je MacDonald.
  6. Investujte v obchodě jako tichý partner – Pokud nemáte čas, ale pokud máte dostatek peněz na investice, můžete investovat do podnikání a získat příjmy jako tichý partner.
  7. Kupujte auto a dejte jí na pronájem – jedním z nejlepších nápadů pro generování pasivních příjmů je koupit auto a dát ho na nájemné. Můžete jej dát k pronájmu soukromým firmám nebo firmám poskytujícím pronájem automobilů.
  8. Reklama Hording on Building – Dalším nápadem je poskytnout prostor na nájemné na budovu. V takovém případě je třeba kontaktovat společnosti hledající reklamní prostor ve vašem městě.
  9. Úrokové výnosy – Můžete dát peníze jako půjčku vašemu příteli a příbuznému a vygenerovat z toho příjmy z úroků.
  10. Staňte se prodejcem online a prodávejte své produkty – můžete se stát prodejcem online a prodávat své výrobky na stránkách, jako jsou Flipkart, eBay atd.