10 způsobů Jak vybudovat pasivní příjem

 

1. Natočte video na YouTube a vydělávejte prostřednictvím Google AdSense

  1. Vymyslete, nebo vyberte téma, které vás baví nejvíce.
  2. Natočte virální video.
  3. Umístěte video na YouTube.
  4. Zaregistrujte se do služby “Google AdSense“ a nastavte automatické zobrazování reklamy ve Vašich videích.

2. Vytvořte blog o něčem, co vás baví a vydělávejte za zprostředkování prodeje

Tento tip je vhodný pro lidi, kteří mají své vlastní webové stránky nebo vlastní blog. Můžete propagovat konkrétní výrobky nebo služby a za provizi z prodeje a dostávat peníze za reklamu. Existuje tisíce společností po celém světě, které chtějí propagovat a prodávat své zboží prostřednictvím co největšího počtu míst, jak je to jen možné.
Nejlepší je, pokud propagovaná služba nebo výrobek nějakým způsobem souvisí s charakterem a zaměřením vašich webových stránek. Stránky můžete snadno vytvořit pomocí on-line nástrojů. Použití je snadné, zvládne ho jistě každý. Affiliate marketing je jednou z možností, jak si zajistit pasivní příjem.

3. Prodávejte své fotografie v databankách

Baví vás fotografování? Pokud ano, můžete mít své hobby rychle přeměnit na zdroj pasivního příjmu. Na stránkách jako je “123RF“, “Shutterstock“ nebo “iStockphoto“ můžete nabídnout své fotografie k prodeji. Za každé stažení fotografie vám bude připsána provize daná procentem nebo pevnou částkou. Tímto způsobem může být jeden snímek prodáván dlouhodobě a opakovaně. Pro vás to znamená, že obdržíte provizi opakovaně. Musíte jen nabídnout své snímky na těchto webových stránkách a o ostatní se již postará jejich provozovatel.

4. Napište elektronickou  knihu (eBook) a prodávejte ji na Amazon.com

To může být zpočátku hodně práce, ale jakmile jednou nabídnete eBook k prodeji, můžete si dlouhodobě zajistit pasivní příjem. Prodávat můžete prostřednictvím vlastních webových stránek nebo svoji eBook knihu nabídnout přes e-shopy webů, zaměřených na elektronické knihy. “Jak prodávat eBook” vám napoví video.Pro prodej můžete využít například i světoznámý obchodní portál Amazon a nabídnout svá díla do celého světa.

5. Napište knihu, oficiálně ji vydejte a obdržíte licenční poplatky

Podobně jako jako eBook, budete muset strávit mnoho času napsáním knihy. Tuto část práce musíte odvézt pouze jednou. Následně můžete knihu prodat a začnete dostávat pasivní příjem z prodeje. Toho můžete dosáhnout, pokud budete prodávat knihu přes vydavatele, který vám bude platit licenční poplatky za prodej. Dostanete určité procento z každé prodané knihy. Takto máte zajištěn dlouholetý zdroj příjmů. Podívejte se na instruktážní videa “Jak napsat a vydat svoji knihu”.

 6. Provozujte e-shop z digitálními produkty

Musí to být pouze digitální (jako např. software, mobilní aplikace, DVD nebo videa).

7. Provozujte e-shop na bázi dropshiping

Eshop funguje na bázi přeposílání objednávek.

8. Staňte se zprostředkovatelem prodeje

Každá malá firma potřebuje obchodníka k dosažení a udržení prodeje. Vypracujte si seznam firem, které služeb prostředníků pravidelně využívají. Kontaktujte tyto společnosti a dohodněte si s nimi pevnou částku za zprostředkování obchodu nebo schůzky. Můžete spolupracovat s firmami t různých odvětví, jejich seznam je nekonečný. Svůj seznam neustále rozšiřujte, za každé zprostředkování získáte odměnu.

9. Vyvíjejte aplikace

Aplikace mohou být velmi lukrativním zdrojem příjmů. Popřemýšlejte o tom, kolik lidí v dnešní době vlastní smartphon – vlastně téměř všichni. Tito lidé stahují aplikace a mají k tomu dobrý důvod. Aplikace nám mohou výrazně zjednodušit život. Zda se jedná o aplikace, která nám pomůže upravovat obrázky nebo aplikaci, se kterou plánujete, každý potřebuje něco jiného.
Můžete se ale zeptat, proč byste měli vytvářet aplikaci, když už je jich k dispozici tolik podobných? Není tam příliš velká konkurence? Ano, to je pravda, al es kreativním nápadem může být uspět každý.
Pokud budete mít jedinečný nápad, můžete si vydělat spoustu peněz. Že se nevyznáte v programování? Žádný problém, můžete se ho naučit. Na internetu najdete mnoho návodů, jak na to. Kromě toho si můžete někoho najmout, aby celou aplikaci naprogramoval za vás. I když je to dražší varianta, výsledná aplikace bude naprogramována profesionálně.
Konečným produktem bude aplikace, která pro vás bude znamenat pasivní příjem. Nepodceňujte tedy tuto myšlenku. Zde je online kurz “Vývoj iOS aplikace od začátku až po publikaci”.

10. Prodávejte online kurzy

Každý je odborník na určitou věc. Proč byste na ní nemohli udělat jednoduše online kurz? Existují různé cesty, jak si můžete vytvořit a vézt svůj vlastní online kurz. Jednoduchá cesta je použití www.vimvic.cz . Na stránkách je registrováno více než osm milionů studentů. Pokud tam nabídnete svůj online kurz, nemusíte už nic dalšího dělat. Co obsahuje online kurz? Dobrá otázka. Můžete ukázat videa, eBook, informační rozhovory a mnoho dalšího. Dokonce máte možnost nabídnout různé balíčky kurzů v různých cenových hladinách. Ty potom mohou být přizpůsobeny přesně požadavkům zákazníka.


… pohádky … , Hrnečku vař, Stolečku prostři se, Ubrousku prostři se, Beránku otřes se. Husička, která snášela zlatá vajíčka …

  1. Aktiva kameného světa
  2. Pasivní příjem na internetu

Aktiva kamenného světa

Pronájem nemovitostí, Vlastnictví podílu společnosti, Akcie, Dluhopisy (obligace), Investiční fondy, Podílové fondy a další finančnční produkty.

Pasivní příjem na internetu

Na internetu se nabízí více možností z menšími riziky. Například Eshopy; prodejní stríánky; aplikační služby; pronájem; systémová řešení; prodej i pronájem licencí; provizní systémy; databáze; aukční weby; vyhledávací systémy; elektronická tržiště; virtual hosting a MFA projekty. expertní podnikání, informační produkty, … tréninkové pogramy, placený obsah, Affiliate marketing, Kindlebook marketing

Multi-level marketing

Zdroje:

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&rurl=translate.google.cz&sl=en&tl=cs&u=http://projectlifemastery.com/how-to-make-passive-income-online/&usg=ALkJrhgFXaWybU2dUg5LoREbablu87eSXQ

 http://www.dalamusil.com/pasivni-prijem-zpusob-jak-vydelavat-dlouhodobe

 

Komentáře

Vladimír Matula