10 způsobů Jak vybudovat pasivní příjem

 

1. Natočte video na YouTube a vydělávejte prostřednictvím Google AdSense

  1. Vymyslete, nebo vyberte téma, které vás baví nejvíce.
  2. Natočte virální video.
  3. Umístěte video na YouTube.
  4. Zaregistrujte se do služby “Google AdSense“ a nastavte automatické zobrazování reklamy ve Vašich videích.

2. Vytvořte blog o něčem, co vás baví a vydělávejte za zprostředkování prodeje

Máte webové stránky, nebo vlastní blog? Propagujte konkrétní výrobky nebo služby, a za provizi z prodeje inkasujte peníze za reklamu. Existuje tisíce společností po celém světě, které chtějí propagovat a prodávat své zboží prostřednictvím co největšího počtu míst, jako je váš web.

3. Foťte a své fotky prodávejte své fotografie v databankách.

Na stránkách jako je “123RF“, “Shutterstock.com“ nebo iStockphoto nabídněte své fotografie k prodeji. Provozovatel serveru se postará o disatribuci na zpřátelené weby. Za každé stažení fotografie vám bude připsána nějaká provize. Takto můžete jeden snímek prodávat do nekonečna.
Investujte proto do kvalitní zrcadlovky a naučte se fotit, foťte a nabídněte vaše snímky na internetu k prodeji.

4. Napište elektronickou  knihu (eBook) a prodávejte ji na Amazon.com

Zde www.projectlifemastery.com je návod jak napsat e-knihu a úspěšně ji prodávat na Amazonu.

5. Napište knihu, oficiálně ji vydejte a obdržíte licenční poplatky

Podobně jako jako eBook, budete muset strávit mnoho času napsáním knihy. Tuto část práce musíte odvézt pouze jednou. Následně můžete knihu prodat a začnete dostávat pasivní příjem z prodeje. Toho můžete dosáhnout, pokud budete prodávat knihu přes vydavatele, který vám bude platit licenční poplatky za prodej. Dostanete určité procento z každé prodané knihy. Takto máte zajištěn dlouholetý zdroj příjmů. Podívejte se na instruktážní videa “Jak napsat a vydat svoji knihu”.

 6. Provozujte e-shop z digitálními produkty

Musí to být pouze digitální (jako např. software, mobilní aplikace, DVD nebo videa).

7. Provozujte e-shop na bázi dropshiping

Eshop funguje na bázi přeposílání objednávek.

8. Staňte se zprostředkovatelem prodeje

Každá malá firma potřebuje obchodníka k dosažení a udržení prodeje. Vypracujte si seznam firem, které služeb prostředníků pravidelně využívají. Kontaktujte tyto společnosti a dohodněte si s nimi pevnou částku za zprostředkování obchodu nebo schůzky. Můžete spolupracovat s firmami t různých odvětví, jejich seznam je nekonečný. Svůj seznam neustále rozšiřujte, za každé zprostředkování získáte odměnu.

9. Vyvíjejte aplikace

Aplikace mohou být velmi lukrativním zdrojem příjmů. Popřemýšlejte o tom, kolik lidí v dnešní době vlastní mobilní telefon – vlastně téměř všichni. Tito lidé stahují aplikace a mají k tomu dobrý důvod. Aplikace nám mohou výrazně zjednodušit život. Zda se jedná o aplikace, která nám pomůže upravovat obrázky nebo aplikaci, se kterou plánujete, každý potřebuje něco jiného.

10. Prodávejte online kurzy

Každý je odborník na určitou věc. Existují různé cesty, jak si můžete vytvořit a vézt svůj vlastní online kurz. Jednoduchá cesta je použití www.vimvic.cz . Na stránkách je registrováno více než osm milionů studentů. Pokud tam nabídnete svůj online kurz, nemusíte už nic dalšího dělat. Co obsahuje online kurz? Můžete ukázat videa, eBook, informační rozhovory a mnoho dalšího.


… pohádky … , Hrnečku vař, Stolečku prostři se, Ubrousku prostři se, Beránku otřes se. Husička, která snášela zlatá vajíčka …

  1. Aktiva kameného světa
  2. Pasivní příjem na internetu

Aktiva kamenného světa

Pronájem nemovitostí, Vlastnictví podílu společnosti, Akcie, Dluhopisy (obligace), Investiční fondy, Podílové fondy a další finančnční produkty.

Pasivní příjem na internetu

Na internetu se nabízí více možností z menšími riziky. Například Eshopy; prodejní stríánky; aplikační služby; pronájem; systémová řešení; prodej i pronájem licencí; provizní systémy; databáze; aukční weby; vyhledávací systémy; elektronická tržiště; virtual hosting a MFA projekty. expertní podnikání, informační produkty, … tréninkové pogramy, placený obsah, Affiliate marketing, Kindlebook marketing.

Multi-level marketing

Zdroje:

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&rurl=translate.google.cz&sl=en&tl=cs&u=http://projectlifemastery.com/how-to-make-passive-income-online/&usg=ALkJrhgFXaWybU2dUg5LoREbablu87eSXQ

 http://www.dalamusil.com/pasivni-prijem-zpusob-jak-vydelavat-dlouhodobe

Komentáře